İlk Dans Youtube En İyi Dans Videoları ile İlk Dans TV’de Siz de Yerinizi Alın ! 

Bu sayfamızda İlk Dans Youtube kanalında sizler için seçtiğimiz ilk dans videolarını ve İlk Dans Tv eğitmenleri tarafından oluşturulan düğün koreografilerini izleyebilirsiniz. Bu videolarda vals, tango, sürpriz dans ve zeybek danslarının örneklerini sizler için hazırladık ve yayınladık.

İlk Dans Youtube, Vimeo ve DailyMotion Videolarınızı Bize Gönderin

İlk dans youtube, vimeo, dailymotion

2017 yılının en popüler dansı Zeybek olacaktır. Zeybek, her erkeğin oynamak istediği ve kendisini iyi bir şekilde anlatmak ve gösterebilmek için güzel bir fırsat oluyor. Fakat duraksayarak yapıldığında iyi görünmüyor ve kolay bir dans gibi gözükse de teknik açıdan çok ciddi çalışma gerekiyor. Yeteneğinize göre çok kısa sürede de öğrenebilme şansınız olan bu ilk dans, misafirlerinizi de çok etkileyecektir. İlk Dans Youtube Videolarında çok popüler olan ve tercih edilen müzikleri de dinleyebilirsiniz.

Sürpriz arkadaş dans grubu ile misafirlerinizi şaşırtın.

2017’de çiftler misafirlerine güzel müzikler eşliğinde arkadaşlarıyla beraber düğün dansı koreografisi hazırlıyorlar. Çiftler dans ederken birden bire arkadaşları da piste çıkıp senkronize bir şekilde dans etmeye başlıyorlar. Böylece dansa katılan misafirlerin de düğüne dair anıları oluyor. 2017 yılında sürpriz danslar ve dans ederken birden arkadaşlarının da dahil olduğu dans koreografileri trend olacaktır.

İlk dans videosu, ilk dans youtubeAyrıca 2017’de farklı projeler de yapmak isteyen çiftler, Hint danslarına ve Bollywood’a göz kırpıyor. Hint müzikleri herkesi kıpır kıpır yapıyor. Böylece klişe olmuş, görmeye alıştığımız danslardan farklı bir dans ile misafirlerin önüne çıkmış oluyorlar. Hint danslarını öğrenmek ve dans etmek çok heyecan verici ve eğlencelidir.

Bu videoları arkadaşlarınızla paylaşabilir ve onların da fikirlerini alabilirsiniz. Buradaki videoları sizler için derlememizin en önemli nedeni,
sizlere ilham vermesini sağlamaktır.

En çok izlenen sizin videonuz olsun.

Siz de videolarınızın burada yayınlanmasını istiyorsanız iletişim sayfamızı ziyaret ederek nasıl yapacağınız konusunda bilgi sahibi olabilirsiniz. Videolarınızı bekliyoruz.

Buradaki videolarda yapılan figürlerde özel dans teknikleri kullanılmıştır. Profesyonel bir eğitim almadan denemeyiniz. Buradan beğendiğiniz koreografileri Serkan ERSÖZ eğitmenliğinde çok hızlı bir şekilde öğrenebilirsiniz.

Bize ulaşmanız çok kolay iletişim bölümünden form doldurarak ya da 0(539) 683 0724 numaralı telefonu arayarak ilk adımı atabilirsiniz.

İlk dans youtube videoları

Videoları izlerken dans figürlerinin şarkıların ritmine nasıl uyduğuna ve şarkı duygusunun yoğun olduğu yerlerde dans adına nasıl işlendiğine dikkat ediniz.

Bu videolarda bulunan dansların müziklerini www.ilkdans.tv/muzikler linkinden bulabilirsiniz.

Youtube kanalımızdaki videolar için > ilkdansTV

”Videolarda gördüğüm dansları ben de yapabilir miyim?” sorusu hep aklınızda olacaktır. Bunun cevabı kesinlikle ”Evet, siz de öyle dans edebilirsiniz”dir. Kendinizde bir yetenek göremeyebilirsiniz. Fakat bu konudaki sorumluluk daha çok eğitmene aittir. Sizleri ritm ve dans teknikleri açısından iyi bir şekilde çalıştırmalıdır.

Start typing and press Enter to search