Düğün dansı müzikleri – Türkçe ve Yabancı şarkı listesi

Düğün Dansı Müzikleri

Düğün dansı müzikleri kemanSizin için seçtiğimiz en güzel düğün dansı müziklerini bu sayfamızda bulabilirsiniz. Müzikleri dinleyip kendi en özel gününüz için parçanızı seçtikten sonra tek yapmanız gereken İLETİŞİM sayfamızdan bizimle temasa geçmek. Size özel hazırlayacağımız dans koreografiniz ve seçtiğiniz düğün dansı müziğinizle birlikte salona girdiğiniz andan itibaren herkesin dikkatini çekecek, hem eğlenecek hem de izleyenlere unutulmaz bir dans gösterisi sunacaksınız.

 

 

Düğün dansı müzikleri seçimi, size özel hazırlanan doğru koreografinin güzel görünmesi için çok önemlidir.

2017’de en çok tercih edilen düğün dansı müziklerini bu listede bulabilirsiniz. Bu yıl en çok tercih edilen zeybek dansı olurken bu listede farklı zeybek müziklerini de bulabilirsiniz. Bu müzikleri dinlerken çok keyif alacaksınız.

Listemiz Spotify’da “İlkdansTv öneriyor” adıyla yer alıyor. Burada sizlerle paylaştığımız müzikleri hemen arkadaşınıza gönderebilir ve sırasıyla kolayca dinleyebilirsiniz. Listemizde haftalık olarak güncelleme yapılmaktadır.

Listemizdeki şarkıların Youtube linklerini de aşağıda bulabilirsiniz. Böylece şarkılar hakkında daha fazla bilgi sahibi olabilir, en doğru şarkının hangisi olacağına karar verebilirsiniz. Ayrıca en çok aranan Vals ve Tango müziklerini de bu listeden takip edebilirsiniz. Hep duyduğunuz, tanıdık gelen ama bir türlü adını bilmediğiniz ya da hatırlamadığınız şarkıları da kolayca listemizde bulabileceksiniz. Bu sayede bir çok tango ve vals şarkısından hangisini seçmeniz gerektiği ve en idealinin hangisi olduğu sorularına da cevap bulabileceksiniz.

Düğün dansı grup dansıEnerjik çiftler için seçtiğimiz güncel, hareketli aşk şarkılarını da bu listede bulabilirsiniz. Acaba radyoda duyduğum şarkı benim ilk dansım olabilir mi sorusunun cevabı da bu sayfamızda. Ayrıca biz ekibimizle sizlere yardımcı olabilmek için de sürekli yeni şarkıları dinliyor ve değerlendirme yapıyoruz.

Özellikle sürpriz düğün dansı müziklerini seçerken bu listeden mutlaka faydalanmanızı tavsiye ediyoruz. Hangi müzikten sonra sırada nasıl bir müzik parçasının gelmesi gerektiğini de şarkı listemiz sayesinde öğreneceksiniz.

 

La La Land Film Afişi

2017’de Hint dansları ve dolayısıyla Hint müzikleri gündeme gelecektir ve her Hint müziği doğal olarak size hitap etmeyebilir. Bu konuda da mutlaka listemize göz atmalı değişik zamanlarda listemizdeki parçaları dinlemelisiniz.

2016 yılının Oscar Akademi Ödülleri En İyi Film adayı ‘La La Land’ filminin film müzikleri yine müzikallerde dikkat çekiyor. Bu müzikler, 2017’de müzikal konseptli düğünlerde ön planda olacak ve çok yaratıcı fikirler ve danslar ortaya çıkacaktır.

 

Düğün dansı müzikleri notalarŞarkıları seçerken özellikle sözlerine dikkat etmeliyiz. Klasik şarkılar yıllarca klasik kalmaya devam edeceğinden duygusunu hiç kaybetmeyecektir. Bu konuda çekinceler olabilir ama her evlilik yıl dönümünüzde ilk dansınızın şarkısını mutlaka çalmak, dinlemek isteyeceksiniz. Bu durumda sizi her yıl heyecanlandıran bir düğün dansı müziği seçmeye özen gösteriniz.

SİZİN İÇİN SEÇTİĞİMİZ AŞK ŞARKILARINI DİNLEYİN

Start typing and press Enter to search