Serkan ERSÖZ 1996 yılından itibaren dans dersleri ve dans eğitim teknikleri hakkında detaylı araştırmalar yapmıştır. Bu Blog sayesinde tecrübelerini paylaşmaktadır. Konular hiç yeteneği olmayan çiftlerin dans öğrenme tekniklerinden dans müziklerinin seçimlerine, düğün organizasyonlarından düğün programına kadar önerileri kapsamaktadır. Ayrıca ilk dans dersleri ile ilgili fikirlerin gelişmesine yardımcı olmak açısından çok farklı proje örnekleriyle bilgi vermektir. Bu yazıları düğün hazırlığı yapan her çiftin okumasını tavsiye ediyoruz. Zamanında yapılan müdahaleler daha keyifli bir süreç geçirmenizi sağlayacaktır. Blog yazılarımızın çok kişiyle paylaşılması, bilginin yayılması konusunda faydalı olacaktır. Her blogda mutlaka kendinizden bir hikaye bulacak ve kendinizi daha yakın hissedeceksiniz. Bu yazıları okuduğunuzda mutlaka farklı konularda sorularınız olacaktır lütfen çekinmeden bize ulaşın ve sizlere kendi deneyimlerimizden örnekler vererek değerlendirme yapmanıza yardımcı olalım. Ayrıca sadece düğün ve ilk dans ile ilgili detaylar hakkında değil, gelinlik şeçimlerinden saç-makyaj konularına kadar detaylı bilgi vermeye özen göstereceğiz.

Özellikle Süper Çift projemiz çok heyecan vericidir. Mutlaka youtube kanalımızdan ve ayrıca bloglarımızdan yakın takip ediniz. Sizler dans kurslarına başlamadan önce bu yazıların çok faydalı olacağını düşünüyoruz. Herkese saygılarımızı sunarız.

Düğün Dansları

Şimdiden tebrik ederiz. İlk dans hakkında derslere başlamadan önce bu yazıyı dikkatlice okumanızı rica ederim. Düğün hazırlıkları süresince birden bu dans dersi almakta nerden çıktı diye [...]

Start typing and press Enter to search