2018’de en çok tercih edilecek düğün şarkıları

 In Blog

2018 düğün şarkıları en çok tercih edilecek düğün şarkıları hakkında ….

İlk dans şarkısı /giriş şarkımız ne olmalıdır ? 

İlk dans genellikle pek önemsenmeyen bir konu aslında, fakat  gözden kaçırılan ise düğünün en önemli anı olduğudur. Nikahınızı kıydınız .Düğün başlayacak ama tabi ki pist gelin ve damadın…Herkes size bakıyor ve evlenen bu çiftin nasıl dans edeceklerine dikkat kesiliyor .İşte O an ilk dansın ve seçtiğiniz şarkının önemi ortaya çıkıyor.

Seçtiğiniz şarkı aslında sizi yansıtmaktadır …Yaşadıklarınız, hayata bakış açınız, karşılıklı olan sevginizin büyüklüğünü tek bir şarkıda ve dansla anlatabilirsiz.

Seçtiğiniz şarkı her çaldığında o günler aklınıza gelecek ve her evlilik yıl dönümünde bu şarkıyı çalacaksınız. 2018 düğün şarkıları için seçiminiz ne olursa olsun sizi yansıtmasına özen gösterin.

2018 düğün şarkıları ndan seçerken klişe şarkılardan  seçim yaparsam hata yapmış olur muyum? 

Çaldığında bizi duygulandıran şarkılar her zaman tercih edilir. Yaptığınız seçimle, yıllar sonra da  seçtiğiniz şarkı çalındığında o özel günleri hatırlamanıza neden olur. Yıllarca çalınacak klasik olabilecek veya olan şarkılardan seçim yapmaya özen gösteriniz.2018 düğün şarkılarının listesini www.ilkdans.tv adresinden bulabilirsiniz

Dansa göre mı şarkı yoksa şarkıya göre dans mı olmalıdır.? 

Dans geçicidir ve kişiye özel değildir ama şarkı kesinlikle kişiye özeldir.Bu sebeble düğüne başlangıç dansınız yani ilk dansınız vals olması tango olmasının bir önemi yoktur .ilk etapta şarkınızın doğru bir şekilde seçilmesi daha önemlidir.

Evliliğe giden yolda belkide çok fazla beraber vakit geçiremediğiniz anısı olmayan ortak bir şarkınız olmayabilir ama ilk dansını sizin için özel ve ortak bir anı olacaktır.Yıllarca, çekilen videodan kendinizi izleme ve gelecek nesillere de bu videoyu bırakma şansınız olacaktır.

2017 de en çok tercih edilen şarkı “Dance me to the end of love ” oldu .Hakkını teslim etmek gerekir mükemmel şarkı sözleri ve Leonard Cohen in muhteşem sesi herkesi etkiliyor.
2.sıraya “thinking out loud” ile Ed Sheeran’ı koyabiliriz .Şarkı klibinde ki danslar göz doldururken şarkısı da gayet başarılı

Peki 2018 de hangi şarkılar öne çıkacak ….

Türkçe şarkı seçimlerinde Tarkan -Beni çok sev ve Yabancı şarkı seçimlerinde ise Ed Sheeran -Perfect şarkısı ön plana çıkacağını düşünüyoruz.

Yine de ilkdans.tv ve serkanersoz.comweb adreslerini mutlaka takip ediniz ..Sizler için her gün yeni trend şarkılarını dinleyip şarkı listemizi güncelliyoruz.

Bize ulaşmak isterseniz. bilgi için whatsapp yazmak  ve aramak için : 0532 2043309

Serkan ERSÖZ

 

Recommended Posts

Start typing and press Enter to search